ARCHON+ Najlepsze projekty domów

Biuro Projektów ARCHON+ to nowoczesna i dynamiczna firma, która od wielu lat zajmuje się projektowaniem i sprzedażą komfortowych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych na terenie Polski oraz w wielu krajach europejskich. Oferta projektowa ARCHON+ charakteryzuje się bogactwem rozwiązań architektonicznych i stylistycznych, dostosowanych do potrzeb Inwestorów indywidualnych oraz deweloperów realizujących osiedla mieszkaniowe. Wszystkie domy ARCHON+ są przyjazne dla środowiska naturalnego oraz zaprojektowane z myślą o ekonomice budowy i późniejszej eksploatacji. Atrakcyjną ofertę projektową uzupełniają dodatkowe instalacje poprawiające komfort i energooszczędność budowanego domu. Marzenia naszych Klientów są dla nas inspiracją do projektowania najlepszych domów.

PROJEKTY DOMÓW ARCHON+
Dom zaczyna się od dobrego projektu!

ATRAKCYJNE KOLEKCJE PROJEKTOWE


Zapraszamy do obejrzenia bogatej kolekcji ponad 2500 gotowych, inspirujących projektów domów o nowoczesnej i tradycyjnej stylistyce. W ofercie ARCHON+ znajdziesz między innymi:

Dom w serduszkach

Projekty domów tanich w budowie

Kolekcja domów tanich w budowie łączy w sobie atrakcyjną, prostą bryłę z funkcjonalnie zaaranżowanymi wnętrzami. W kolekcji zamieściliśmy projekty domów o prostej konstrukcji, przykryte dachem dwuspadowym bez dodatkowych elementów architektonicznych takich jak wykusze, lukarny czy balkony.

Zobacz kolekcję >>

Dom w turkusach (G2)

Projekty domów parterowych

Bogata kolekcja projektów domów parterowych została przygotowana dla Inwestorów, którym z różnych względów odpowiada lokalizacja wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie. Zajmują one więcej powierzchni na działce niż domy o takiej samej powierzchni użytkowej, lecz z poddaszem. W kolekcji znajdują się domy zarówno w stylistyce tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

Zobacz kolekcję >>

Dom w zefirantach 2 (G2)

Projekty willi i rezydencji

Atrakcyjna kolekcja willi i rezydencji zawiera rozwiązania projektowe przeznaczone dla Klientów szukających bardzo komfortowych domów o większym metrażu i reprezentacyjnym wyglądzie. W domach tych zostały zaprojektowane przestronne pomieszczenia części dziennej oraz wygodne pokoje na poddaszu lub piętrze.

Zobacz kolekcję >>

Dom w estragonie

 

Projekty domów na działki z wjazdem od południa

Domy z wjazdem od południa są zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać promienie słoneczne do oświetlenia części dziennej domu. W praktyce oznacza to często, lokalizację salonu w pobliżu wejścia do budynku, a kuchni i pomieszczeń gospodarczych od strony północnej domu.

Zobacz kolekcję >>

GWARANCJA JAKOŚCI PROJEKTU

Dzięki wdrożonemu Systemowi Zarządzania jakością ISO 9001, nasza dokumentacja techniczna jest wielokrotnie sprawdzana na każdym etapie realizacji. Dzięki temu GWARANTUJEMY łatwą adaptację projektu oraz bezproblemową budowę domu ARCHON+. Nasze domy zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły w oparciu o sprawdzone, energooszczędne materiały budowlane, oferowane przez renomowanych producentów.

BOGATY WYBÓR DODATKÓW

Skomponuj własny pakiet dodatków do zamówionego projektu domu. Wybierz instalacje, które poprawią energooszczędność i komfort budowanego domu. Masz do wyboru: projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją, projekt pompy ciepła, projekt instalacji solarnej, projekt ogrzewania kominkowego, projekt ogrzewania podłogowego, system inteligentny dom, odkurzacz centralny, projekt przydomowej oczyszczalni ścieków.


KOSZTORYSY BUDOWLANE NA CD

W ARCHON+ rzetelnie wyliczamy koszty budowy, bazując na minimalnych i średnich cenach krajowych publikowanych w zeszytach Sekocenbud. Kosztorys budowlany na CD to praktyczne narzędzie umożliwiające bezproblemowe wypełnienie wniosku kredytowego, ułatwiające znalezienie najlepszego wykonawcy oraz pozwalające wynegocjować najkorzystniejsze ceny i komfortowo rozliczyć całą budowę.


PROFESJONALNE DORADZTWO

Zapraszamy do skorzystania z pomocy doradców projektowych ARCHON+, którzy z przyjemnością dobiorą projekt spełniający wszystkie Wasze oczekiwania. Wystarczy przesłać do nas mapkę działki, wytyczne z Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunków Zabudowy tel: 12/ 37 21 900, e-mail: archon@archon.pl

REKOMENDACJE KLIENTÓW

Forum internetowe oraz blogi to kompendium praktycznej wiedzy przekazywanej przez innych Inwestorów z realizacji poszczególnych etapów budowy domu. Znajdziesz tu również mnóstwo wartościowych  inspiracji związanych z aranżacją i wyposażeniem wnętrz. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia społeczności ARCHON+

ATRAKCYJNE PROMOCJE, KONKURSY I GRATISY DO PROJEKTU

Zamawiając projekt domu ARCHON+ otrzymasz pakiet atrakcyjnych dodatków na START. Sprawdzaj również aktualne promocje i konkursy dla Klientów na stronie internetowej www.archon.pl  Zapisz się do newslettera i dowiedz się co nowego znajdziesz w ofercie projektowej ARCHON+.


archon.pl to więcej niż projekt

Zachęcamy także do systematycznego odwiedzania strony internetowej www.archon.pl na której zamieściliśmy wiele dodatkowych materiałów ułatwiających wybór wymarzonego domu. Na stronie, oprócz rozbudowanej wyszukiwarki, znajdziesz bogatą ofertę dodatkowych instalacji podnoszących energooszczędność i komfort wybranego projektu, a także wirtualne spacery, zdjęcia i filmy z realizacji domów oraz forum dyskusyjne.
 

12 399 42 42