ZWROT LUB WYMIANA PRODUKTÓW

Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby i dlatego masz prawo zwrócić lub wymienić towar w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny (jeśli zakupiłeś produkt od 25.12.2014 r.), a w terminie 10 dni w przypadku zakupu produktu przed 25.12.2014 r.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia pisemnego wysłanego pocztą tradycyjną na adres: ArchonHome, ul. Słowackiego 86, 32-400 Myślenice lub mailowo: archonhome@archon.pl

Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy powinieneś wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienie od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zasady zwrotów i wymian:

 1. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Ci wszystkie otrzymane  płatności, (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie.
 2. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 3. Prosimy odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz rzecz przed upływem 14 dni na wskazany przez nas adres.
 4. Zwracając towar ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 5. Odpowiadasz za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 6. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do umów:
  a) o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
  b) w której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
 7. W przypadku wymiany towaru na droższy, dopłacasz różnicę w cenie. Jeśli nowy produkt będzie tańszy zwrócimy Ci różnicę w cenie.
 8. Zwracając towar zobowiązany jesteś do jego zabezpieczenia, tak aby nie uległ on uszkodzeniu w trakcie transportu.

Uwaga: W przypadku produktów zakupionych w promocji prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji

Aby szczegółowo ustalić warunki zwrotu lub wymiany towaru, możesz skontaktować się z naszym konsultantem sprzedaży:
telefon: 12 399 42 42
e-mail: archonhome@archon.pl

Formularz odstąpienia od umowy

12 399 42 42